Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci se může vyřízení některých objednávek až o týden opozdit. Prosíme proto o případnou trpělivost a pochopení. Děkujeme.
Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Lopatka velká 28*12*2cm49
Filtr pro Toalety CatIt Design (2ks)139
Univerzální filtry do toalet - (15x20cm)29
Toaleta CatIt Design šedá699
Toaleta SAVIC Isis + okraj šedá223
Nalezené podkategorie:
Plastové (8)
Náhradní filtry a sáčky (9)
S krytem (22)
Lopatky (9)
Bez krytu (20)

Toalety pro kočky

Kočičky sice nemusíte venčit, ale za to musíte vyřešit jejich toaletu co nejelegantněji, aby vás při každém příchodu domů nevítal nepříjemný odér. Už i kombinace obyčejné toalety pro kočky s kvalitním kočkolitem je dostačující. Své kočičce ovšem můžete dopřát i privátní kryté kočičí WC s dvířky a filtrem, kde bude mít při své intimní chvilce tak potřebné soukromí. Díky krytí nebudete mít kočičí podestýlku rozlítanou všude po bytě. Spokojenost tak bude na obou stranách.

1 2 3 4 5 6
Ilustrační obrázek Zvířecí toaleta béžová

Zvířecí toaleta béžová

Udržování čistoty kolem vašich miláčků bude ode dneška ztělesněným potěším. Známe potřeby koček a vysoká očekávání jejich majitelů. Vytvořili jsme ideální záchod, který je nejen estetický, ale především vysoce praktický. Byl vyroben z materiálu připomínajícího ratan, který skvěle vypadá a hlavně se skvěle čistí.
1 460(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma

Jednou z nesporných výhod koček oproti psům je fakt, že se nemusí venčit. Když mají vlastní kočičí záchod, může jejich lenivý způsob život sdílet úplně každý. Kočičí toaleta dokáže být velmi decentním doplňkem do domácnosti, když vyberete elegantní krytou boudičku, kde se bude kočička cítit při své intimní chvilce chráněná. Součástí naší nabídky je i praktická lopatka na sběr exkrementů.

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.