Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Alavis 5 pro psy a kočky 90 tbl499
Alavis Celadrin 60 tab369
Gimpet kočka Pasta Multi-Vitamin plus TGOS 100g152
Pochoutka Catnip Bits60
Alavis Calming pro psy a kočky 30tbl274
Nalezené podkategorie:
Alavis (9)
Aptus (9)
Beaphar (8)
Canina (4)
Canvit (7)
Colafit (3)
Giom (5)
VetOrganics (1)
Vitar (9)
Ostatní (41)

Léčiva a vitamíny pro kočky

Kočka má sice sedm životů, ale není dobré spoléhat jen na to. Podpořte kočičí dlouhověkost a vitalitu vitamíny a léčivy. Animex obrní její imunitu, Alavis se postará o výživu kloubů a komplexně o pohybový aparát. Kočičce můžete dopřát i vitamíny pro krásnou a lesklou srst nebo pro překonání období nechutenství. S vaší péčí a pomocí vitamínů a léčiv se tak bude mít vždy jak v bavlnce. Pro kočičí blaho jsme přidali i jimi milované křupavé polštářky naplněné jemnou pastou ze šanty kočičí. Zkrátka kočičí dobroty, které jim udělají dobře.

1 2 3 7 8 9
Ilustrační obrázek ALAVIS SAMMY

ALAVIS SAMMY

ALAVIS™ SAMMY je veterinární přípravek pro psy a kočky obsahující kombinaci látek SAM-e a Silybinu – extraktu z ostropestře mariánského. Obě látky jsou známy pro svůj pozitivní vliv na játra a jejich regeneraci. Játra jsou hlavním a nejdůležitějším orgánem pro metabolismus a detoxikaci organismu. V játrech probíhá metabolismus sacharidů, lipidů, aminokyselin, detoxikace amoniaku, degradace cholesterolu, hemu, dále se v játrech tvoří, degradují a inaktivují hormony, vznikají tu plazmatické proteiny a neméně důležitou funkcí je zásoba energie (lipidů a glykogenu), železa a vitaminů.
425(včetně DPH)
Koupit

Kočičí vitalitu můžete podpořit doplňky stravy, které pomůžou při posilování imunity (Aminex), při regeneraci kloubní chrupavky (Colafit), při doplňování minerálů (Aptus Multicat) nebo v období nechutenství (Aptus Reconvalescent). V nabídce najdete i oblíbené křupavé polštářky naplněné jemnou catnipovou pastou (šanta kočičí).

Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.