Nejprodávanější zboží v této kategorii:
MENFORSAN Přírodní šampon s biotinem pro koně 1L321
Alavis Extra Šetrný Šampon 250 ml173
Kopytní balzám pro zdravé kopyto 250ml183
Skinmed chlorhexidin shampoo 236ml 4%489
Kopytní balzám pro poškozené kopyto 250ml223
Nalezené podkategorie:
Péče o kopyta (15)
Šampon, kondicionér (34)
Ostatní (35)

Potřeby na pěstění

Hledáte pro svého koně potřeby pro pěstění, přírodní šampony, péči na drobná poranění, kondicionéry, úlevu pro namáhané svaly, nebo kopytní balzám? To vše Vám můžeme nabídnout. Kosmetika a další potřeby jsou určeny pro hobby i závodní koně. Vyzkoušejte kvalitní a dostupné přípravky k dokonalé péči o Vašeho koně.

1 2 3 5 6 7
Ilustrační obrázek MANE

MANE "N TAIL Hoofmaker Cream 946 ml

Pravidelné používání The Hoofmaker pomáhá udržovat silná a pružná kopyta vašeho koně. Hydratuje a pomáhá snižovat výskyt suchých, křehkých a nepružných povrchů. O radu ohledně péče o kopyta požádejte místního veterinárního lékaře nebo farmáře. Použití The Hoofmaker zanechává uživatelům ruce, nehty a pokožku hladkou a hydratovanou.
543(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek MANE

MANE "N TAIL Conditioner 946 ml

Tato exkluzivní, silná a bohatá receptura s jedinečným účinkem, kterou používají lidé i koně, pomáhá udržovat a dosáhnout delšího, zdravějšího, plnějšího ocasu nebo vlasů. Lze použít zanecháním ve vlasech nebo opláchnutím po použití šamponu na základě typu vlasů a požadovaného vzhledu. Výsledky jsou vidět po jedné aplikaci.
453(včetně DPH)
Koupit

Váš kůň Vám bude vděčný za dokonalou péči, kterou mu věnujete. Ať už masážním gelem pro uvolnění namožených svalů, přírodním šamponem pro lesklou srst, jemným kondicionérem pro snadnou údržbu hřívy přes péči o kopyta. Z naší nabídky si jistě vybere každý nadšený chovatel.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.