Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Alavis Triple Blend 700 g969
Alavis Triple Blend Extra silný 700g1 129
Alavis MSM pro koně 600g725
Geloren HA - višňový 1350g1 449
Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml1 849
Nalezené podkategorie:
Krmivo (149)
Potřeby na pěstění (67)
Antiparazitika, repelenty (18)
Vitamíny a léčiva (74)
Výprodej (4)

Potřeby pro koně

Láskou hlubokou jak tůň se do vás zamiluje snadno. Pokud si ale chcete zasloužit nejkrásnější pohled na svět, je třeba se o koně poctivě starat. Na Profizoo koňáci najdou všechny důležité potřeby pro koně. Od kvalitního krmiva, které mu dodá vše, co jeho tělo vyžaduje, až po potřeby na pěstění, aby mohl oslňovat svou krásou. Pro koně jsou důležité i vitamíny, zejména pro regeneraci pohybového aparátu.

1 2 3 16 17 18 22 23 24
Ilustrační obrázek MANE

MANE "N TAIL Ultimate Gloss Shampoo 946 ml

Ultimate Gloss Shampoo je nový, originální a průlomový recept, který vašemu koni dodá jemné hloubkové čištění a zanechá neuvěřitelně jemnou a hedvábnou srst s prémiovým reflexním leskem. Po aplikaci uvidíte, že se nejedná o žádný běžný šampon – nečistoty snadno zmizí po důkladném očištění přímo na srsti a po usušení se přesvědčíte o skutečně dokonalém lesku.
629(včetně DPH)
Koupit

Láskou hlubokou jak tůň se do vás zamiluje snadno. Pokud si ale chcete zasloužit nejkrásnější pohled na svět, je třeba se o koníka poctivě starat. Na Profizoo koňáci najdou to nejdůležitější. Od kvalitního krmiva, které mu dodá vše, co jeho tělo vyžaduje, až po potřeby na pěstění, aby mohl oslňovat svou krásou. Pro koně jsou důležité i vitamíny, zejména pro regeneraci pohybového aparátu.

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.