Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Krmivo VERSELE-LAGA Crispy pelety pro fretky (700g)163
CARE+ Fretka 2 kg549
Krmivo VERSELE-LAGA Compete pro fretky 750g219
Brit Animals Ferret 700g153
Bosch Totally Ferret Active 7,5kg1 119

Krmivo VERSELE-LAGA Compete pro fretky 750g

Krmivo VERSELE-LAGA Compete pro fretky 750g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
 • Doprovodný obrázek
Doporučená cena:
285 Kč
Sleva:
23%
Cena:219Kč s 15% DPH
190,43Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Krmivo VERSELE-LAGA Compete pro fretky 750g

VL Complete Ferret pro fretky 750g

Kompletní krmivo pro fretky.

Krmivo Ferreti Complete zajišťuje tyto funkce:

 • Dental Care (péče o chrup) 

U fretek se často objevuje zubní kámen. Použití specifické vlákniny v krmivu Ferret Complete činí pelety tvrdšími a křupavějšími. V důsledku toho se rozlomí až v okamžiku, kdy do nich zuby hluboko proniknou. To způsobuje lepší mechanické čištění zubů.

 • High Protein (vysoký obsah bílkovin) 

Fretky nepatří mezi býložravce ale mezi masožravce. Proto také mají vysoké nároky na živiny živočišného původu. Jejich strava vyžaduje vysoký obsah bílkovin (36 %) a také tuku (19 %). Všem těmto požadavkům odpovídá i složení Ferret Complete.

 • Chicken `n` Fish (kuře a ryba) 

Živočišné bílkoviny a tuky obsažené v krmivu Ferret Complete pocházejí převážně z kuřat a ryb. Complete pro fretky obsahuje více než 30 % kuřete. Kuřata jsou pro svůj vysoký obsah esenciálních aminokyselin nutričně velmi hodnotná a navíc jsou také lehce stravitelná. Ryby jsou zase důležitým zdrojem omega-3 mastných kyselin.

 • Cardial Protect 

Taurin je sirnatá aminokyselina vyskytující se v surovinách živočišného původu, která hraje důležitou roli ve správné funkci srdečního svalu. Z tohoto důvodu je taurin přidáván do krmiva Ferret Complete pro fretky.

 • Florastimul 

Přidání prebiotik, frukto-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS), má pozitivní vliv na zdraví střevní mikroflóry. Tímto způsobem je dosaženo správné rovnováhy a funkce střev.

 • Vitamin Plus (vitamíny navíc) 

Přidávání důležitých vitamínů do krmiva podporuje celkové zdraví. Vitamín A je nezbytný pro obnovu kožních buněk, zrak, reprodukci a metabolismus. Vitamín D3 stimuluje ukládání vápníku/fosforu a tím podporuje kosti. Vitamíny E a C jsou důležité antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Oba také posilují přirozenou obranyschopnost organismu. V krmivech Complete je používána stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdíl od krystalické formy podléhá stabilizovaný vitamín C mnohem pomaleji oxidaci a biologickému rozkladu a proto zůstává daleko déle aktivní.

 • Pro Immunity (lepší imunita) 

Přidání přírodních rostlinných barviv, luteinu a β-karotenu, má pozitivní vliv na celkovou obranyschopnost a kondici. Tyto karotenoidy jsou známy jako vysoce účinné biologické antioxidanty. Navíc však stimulují tvorbu protilátek proti chorobám, čímž posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

 • Optimal Coat (optimální srst) 

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivech řady Complete podporují zdravější kůži a lesklejší srst. Omega-3 mastné kyseliny jsou obsaženy díky přidanému lnu, omega-6 díky přidaným rostlinným olejům. Takto je dosaženo optimálního poměru omega-3 a omega-6 mastných kyselin.

 • Anti Hairball (proti smotkům) 

Díky užití specifické přírodní vlákniny je sníženo riziko vzniku chlupových smotků v žaludku a v trávícím systému na minimum.

 • Odour Control (kontrola pachu) 

Všechna krmiva řady Complete obsahují extrakt z juky. Ten váže amoniak a další složky odpovědné za pachy linoucí se z výkalů. Nepříjemné pachy jsou tak výrazně redukovány.

Krmný návod: v závislosti na velikosti a věku fretky doporučujeme podávat denně 50-80 g.

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.