Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Barny’s Triple Blend Extra Silný 700g1 419
Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700g1 129
Arpalit BIO Repelent spray 150ml pro zvířata i lidi163
Barny’s Sioux MSM 600g730
VITAR Predator gel na pokožku 25 ml53

Pro lidi

1 2 3 4 5
Ilustrační obrázek Ultrazvukový MIAOW CONTROL

Ultrazvukový MIAOW CONTROL

I když je máme rádi, naše kočky nás mohou někdy rozčilovat. Jako například, když začnou nepřetržitě mňoukat po celý den, nebo ještě hůře, uprostřed noci, aby vzbudili celou rodinu. A to může trvat celé hodiny! MIAOW CONTROL vypadá jako baterka. Ale na rozdíl od konvenční baterky, vysílá ultrazvukový signál se speciální frekvencí, která efektivně tlumí kočičí mňoukání. Kočky ultrazvukový signál nejdříve zaskočí, a následně, když ji frekvence bude příliš rušit, kočka raději odejde a přestane mňoukat. Zpočátku má MIAOW CONTROL efekt rychlého zastavení mňoukání. Následně již slouží jako odstrašující nástroj, který když kočka uvidí, chápe, že by neměla mňoukat. Pak, samozřejmě, touha na mňoukání zmizí .... ..
1 017(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Ultrazvukový odpuzovač psů

Ultrazvukový odpuzovač psů

Tento přístroj byl navržen na jednoduchý trénink psa, nebo na odplašení psů vhodný pro cyklisty, běžce,   pošťáky a pod. Přístroj po stlačení tlačítka vysílá ultrazvukové vlny (45kHz/100dB), slyšitelné jen pro psa do vzdálenosti 15 metrů.   Ultrazvuk (a světelný signál, který také můžete použít) vyslán ze zařízení odrází psa v nežádoucím chování. Odpuzovač můžete použít i jako svítilnu.
597(včetně DPH)
Koupit
Ilustrační obrázek Alcatel MOVETRACK Bag verze černá/modrá

Alcatel MOVETRACK Bag verze černá/modrá

Přenosný GPS Bag tracker ve verzi pro přichycení na batoh nebo tašku. Aplikace Virtual Fence posílá majiteli upozornění při opuštění bezpečné, předem naprogramované zóny. Tracker je vybaven Real-Time sledováním s pohotovostní dobou až 4 dnů. IP67 Obsah balení: silikonové pouzdro pro umístění na obojek zvířete(PET), nebo universální silikonové pouzdro (BAG), šroubovák pro instalaci Nano SIM karty, micro USB kabel, stručná příručka
1 983(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Barny’s Triple Blend Extra Silný 700g (EXPIRACE 08/2021)

Barny’s Triple Blend Extra Silný 700g (EXPIRACE 08/2021)

expirace: 08/2021 Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní). Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!
1 353 676,50(včetně DPH)
Koupit
SLEVA 50%
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.