Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg739
ECO PACK Royal Canin Mini Adult 2 x 8 kg1 438
BRIT Premium Dog Lamb & Rice 15 kg892
Royal Canin Mini Yorkshire 7,5 kg999
BRIT Premium Dog Light 15 kg710

Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW

Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
779 Kč
Sleva:
17%
Cena:649Kč s 15% DPH
564,35Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW

Bosch Adult Mini Lamb & Rice je ideálním krmivem pro dospělé psy malých plemen (max. 15 kg), neboť si na něm pochutnají i velmi vybíraví jedinci. Obsahuje min. 25% čerstvého drůbežího masa, moučku z jehněčího masa, vůči níž nejsou vykázány prakticky žádné alergie, mnoho rýže a je bez lepku. Díky imuno-komplexu z mananu a glukanu je střevní mikroflóra stabilizovaná a imunitní systém posílen. Malí pejsci jsou většinou velmi vybíraví a potřebují speciální krmivo s malými granulemi. Bosch Bosch Adult Mini Lamb & Rice je krmivem pro psy, které se skládá z pečlivě vybraných přísad a surovin, které díky dobrému zpracování nabízejí pejskovi nejen skvělou chuť, ale také vysoce kvalitní výživu. Živočišné složky a maso jsou určeny i pro lidskou spotřebu. K ochraně životně důležitých, ale citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin slouží směs tokoferolů přírodního původu, která zaručí zachování vitaminů i mastných kyselin ve stravě. Co se kvality krmiva týče, i v tomto ohledu nemusíte být zneklidněni, neboť s krmivem Bosch podáváte Vašemu miláčkovi jen to nejlepší, navíc v poměru kvality, účinku i ceny se jedná o ideální volbu.

Bosch Mini Adult jehněčí & rýže - přehled:

Kvalitní krmivo pro dospělé psy malých plemen Ideální pro pejsky s citlivostí vůči stravě: bez lepku a obilovin, obsahuje moučku z jehněčího masa s minimálním množstvím alergenů a hodně rýže Malé granule: velmi chutné a uspokojí i velmi vybíravé pejsky Minimálně 25 % čerstvého drůbežího masa jako kvalitního zdroje živočišných bílkovin Bez lepku: zcela bez pšenice i pšeničné mouky Imuno-komplex z mananu a beta glukanu: stabilizuje střevní mikroflóru, zvyšuje odolnost vůči stresu, podporuje dobrou náladu Extrakt ze slávky zelenoústé: přirozeně bohatá na chondroitin a glukosamin, na podporu výstavby kloubů, pozitivně ovlivňuje a pečuje o chrupavky Čekanka: dodává prebioticky působící inulin, který napomáhá zamezit šíření patologických bakterií ve střevě. Správné bakterie pak podporuje v růstu, což vede k dosažení vyvážené střevní mikroflóry. Lněné semínko: bohaté na omega-3-mastné kyseliny na podporu zdravé pokožky a srsti. Mimo jiné obsahuj lněné semínko i vlákninu, která podporuje trávení a zamezují vzniku alergických reakcí. Organické spojení zinku (cheláty zinku) vede k lepšímu využití přijatého zinku. Díky němu může organismus pejska zinek efektivně využít při látkové výměně. Kromě toho je zinek důležitým prvkem pro dosažení zdravé, lesknoucí se srsti a zdravé pokožky. Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin se postará o vitalitu, hezkou pokožku i srst, podporuje také přirozenou obranyschopnost Vyvážený obsah různých druhů vlákniny stimuluje odpovídajícím způsobem střevní mikroflóru pejska a postará se o vyvážené trávení Vybrané suroviny, zpracované obzvlášť moderním prostředí a moderním způsobem, se postarají o nadprůměrně dobrou stravitelnost a kvalitní vylučování Vitamín E a stopový prvek selen jsou důležité antioxidanty v organismu, které chrání před šk

Vyberte si granule přesně pro vašeho pejska. Tyto granule jsou určeny zejména pro malé rasy typu Shiba Inu, Šeltie, Border teriér, Bostonský teriér, Šiperka, Basenji, Jack Russell teriér, Mops, Jezevčík a Kavalír King Charles španěl. Samozřejmě jsou vhodná i pro další menší plemena, která zde nejsou vyjmenována.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 14. srpna 2018 v 08:38, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW100 %

uvedené krmení používáme už 6 rokem a stále chutná :-)

Přídáno: 11. července 2018 v 15:05, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW100 %
Pro:
  • Chutná
  • Cena
  • O žádné nevím
Přídáno: 20. května 2018 v 14:27, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW80 %
Pro:
  • Overena znacka
Přídáno: 21. října 2017 v 13:10, Jana
Hodnocení Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW80 %
Pro:
  • malinké,vyhovují čivavám.
Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Bosch Dog Adult Mini Lamb & Rice 15 kg NEW %
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.