Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Pro Plan All Size Adult Light/Sterilised 14kg1 039
Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin 14kg1 069
Pro Plan Large Adult Robust 14kg1 039
Pro Plan Medium Adult 14kg999
Pro Plan Large Adult Athletic 14kg999

Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg

Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
  • Doprovodný obrázek
ČPzdarma
Doporučená cena:
1 154 Kč
Sleva:
9%
Cena:1 049Kč s 15% DPH
912,17Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: skladem

Popis produktu

Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg

PURINA® Pro Plan® Large Adult Athletic Sensitive Digestion s OPTIDIGEST® je kompletní krmivo vytvořené pro nutriční potřeby plemen atletického typu s citlivým trávením.

Granule, které ocení větší psi, mezi které patří například Hovawart, Čau Čau, Československý vlčák, Český fousek, Baset, Belgický ovčák, Výmarský ohař, Samojed, Rhodéský Ridgeback, Australský ovčák, Kolie, Americký pitbulteriér, Dobrman, Dalmatin, Beauceron, Sibiřský husky, Entlebušský salašnický pes, Pointer, Irský setr, Zlatý retrívr, Labradorský retrívr a Německý ovčák. Samozřejmě jsou vhodná i pro další velká plemena, která zde nejsou vyjmenována.

Krmivo je nutričně vyvážené tak, aby splnilo jejich specifické výživové potřeby a zároveň podporovalo jejich citlivé trávení. Obsahuje OPTIDIGEST®, kombinaci živin, vyvinutou s využitím nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti výživy psů pro podporu zdraví trávicího traktu u psů se sklonem k problémům s trávením.

OPTIDIGEST®, vytvořený našimi veterináři a specialisty na výživu, je kombinace specifických složek, které napomáhají zdraví trávicího systému. Obsahuje vybrané zdroje prebiotik s vědecky ověřeným účinkem na zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry. Obsahuje také bentonit, který váže nadbytečnou vodu a napomáhá zlepšit kvalitu výkalů.

Krmivo PRO PLAN® OPTIDIGEST® je vyrobené ze snadno stravitelných složek, které usnadňují vašemu psovi trávení potravy. Šetrný proces výroby krmiva uchovává vysokou kvalitu vstupní suroviny – jehněčího. Krmivo neobsahuje pšenici. Krmivo obsahuje všechny živiny v adekvátním množství pro dospělé psy velkých plemen atletického typu, které váš pes potřebuje pro udržení dlouhodobého zdraví a dobré kondice. Snadno stravitelné pro psy s citlivým trávením, vyrobené z vysoce kvalitního jehněčího S prebiotiky, která významně podporují zdraví střev Klinicky ověřená účinnost pro zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry Se speciálními složkami, které podporují zdraví střev a kvalitu výkalů Podporuje přirozenou obranyschopnost a dlouhodobé zdraví Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny z jehněčího Neobsahuje pšenici

Složení: jehněčí (19 %), kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (8 %), živočišný tuk, kukuřičná krupice, sušená řepná dužina, sójová moučka, kukuřičná lepková moučka, vedlejší výrobky živočišného původu, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m. j. /kg: Vit. A: 28 000; Vit. D3: 910; Vit. E: 550; mg/kg: Vit. C: 140; síran železnatý monohydrát: 270; jodičnan vápenatý bezvodý: 3,5; síran měďnatý pentahydrát: 55; síran manganatý monohydrát: 130; síran zinečnatý monohydrát: 460; seleničitan sodný: 0,32. Technologické doplňkové látky: mg/kg: bentonit (jíl): 6 000; tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 49

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 26. února 2021 v 07:28, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg100 %

Krmíme již delší dobu , Hasky a Westík . Nemají problém s trávením , mají lepší srst. Určitě doporučuji.

Přídáno: 24. června 2020 v 17:22, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg100 %

Krmíme již delší dobu, lepší srst a žádné problémy s trávením

Přídáno: 4. srpna 2018 v 13:55, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg100 %

Feně chutná. Dobrá srst a velice dobře ho pes tráví.

Přídáno: 1. ledna 1970 v 01:00,
Hodnocení Pro Plan Large Adult Athletic Sensitive Digestion 14kg %
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.