Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg + DOPRAVA ZDARMA669
Royal Canin Maxi Adult 15kg + DOPRAVA ZDARMA999
Royal Canin Maxi Junior 15 + 3 kg + DOPRAVA ZDARMA1 079
Royal Canin Giant Adult 15 + 3 kg + DOPRAVA ZDARMA1 069
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg + DOPRAVA ZDARMA999

Royal Canin Babydog Milk 400g

Royal Canin Babydog Milk 400g Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
536 Kč
Sleva:
20%
Cena:429Kč s 15% DPH
373,04Kč bez DPH
Hodnocení produktu:
Dostupnost: do 24 hodin

Popis produktu

Royal Canin Babydog Milk 400g

Doplňek nebo náhrada mateřského mléka pro štěňata do odstavení od matky.

Doplňek nebo náhrada mateřského mléka pro štěňata od narození do odstavení od matky.

Babydog milk je mléko svým složením velmi podobné mléku fen a tak umožňuje postupný, harmonický růst štěňat. Obsahuje vysokou hladinu energie a proteinů Babydog milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém štěňat, protože se v něm nevyskytuje škrob (štěňata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

Vzhledem k výjimečné receptuře se Babydog milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.

DHA je co do množství nejdůležitější polynenasycená mastná kyselina pro mozkovou tkáň a sítnici savců. Po narození a za fyziologických podmínek má ještě plně nerozvinutý mozek štěněte vysoké nároky na přísun DHA. Nervový systém štěňat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažené přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babydog milk je obohacen o přídavek této látky.

Souprava Babydog milk obsahuje:

Čtyři 100g sáčky v 400g krabici nebo 5x400g sáčků v 2kg kyblíku obsahující práškové mléko v ochranné atmosféře (záruka zachování organoleptických vlastností). Láhev se širokým hrdlem bez obsahu bisfenolu (BPA), kterou lze snadno naplnit i vyčistit. Tři dudlíky s variabilním průtokem pro různou velikost štěňat. Jedna odměrka s objemem 20 ml. Jeden návod k použití.

Složení: Mléčné proteiny, živočišné tuky, syrovátkový protein, sojový olej, kokosový olej, rybí tuk (zdroj DHA), minerální látky, frukto-oligosacharidy, aroma.

Zákazníci zakoupili spolu s

Recenze

Přídáno: 24. ledna 2014 v 21:54, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Royal Canin Babydog Milk 400g50 %

bohužel jsme nevyužili, štěněti nechutnalo. Zkusili jsme však jen jedenkrát :-) Výborné je, že balení obsahuje i lahvičku a různé velikosti cecíků i odměrku.

Přídáno: 24. června 2013 v 10:12, Zákazník si přál zůstat v anonymitě
Hodnocení Royal Canin Babydog Milk 400g70 %
Přídáno: 9. září 2012 v 15:01, Kačka
Hodnocení Royal Canin Babydog Milk 400g100 %

Ideální náhrada mateřského mléka. Měli jsme silný vrh, tak jsme museli dokrmovat. Nevýhodou je vyšší cena, pokud máte více štěňat je výhodnější koupit 2kg balení.

Pro:
  • Ideální náhrada mateřského mléka. Obsahuje lahvičku se 3 dudlíky v různých velikostech. Jednoduché na přípravu, srozumitelný návod.
Proti:
  • Vyšší cena.
Volejte zdarma 800 20 70 20, Linka je zřízena pro objednávky v době po-pá od 9.00 - 16.00
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.