Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Bio Kill 2,5mg/ml kožní sprej emulze 500ml327
Bio Kill spr 450ml (pouze na prostředí)179
MENFORSAN Enzymatický odstraňovač moči, pachu a skvrn 500ml221
Chirox sáček 50g77
Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí)303

Simple Solution UV Detektor moči

Simple Solution UV Detektor moči Zvětšit obrázek Obrázky jsou pouze ilustrativní.
Doporučená cena:
559 Kč
Sleva:
20%
Cena:447Kč s 21% DPH
369,42Kč bez DPH
Dostupnost: do 48 hodin

Popis produktu

Simple Solution UV Detektor moči

UV baterka UV Detektor moči Simple Solution používá ultrafialové světlo na odhalení skrytých skvrn po psech a kočkách na vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku, abyste mohli odstranit zápach přímo u zdroje. Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě a odhalí všechny skryté skvrny, které nejsou viditelné pro lidské oko! Lampa používá 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

 

 UV Detektor moči Simple Solution UV Detektor moči Simple Solution používá ultrafialové světlo na odhalení skrytých skvrn po psech a kočkách na vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku, abyste mohli odstranit zápach přímo u zdroje. Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě a odhalí všechny skryté skvrny, které nejsou viditelné pro lidské oko! Lampa používá 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

 

 Hlavní vlastnosti UV Detektoru moči Simple Solution » Používá ultrafialové světlo na odhalování skvrn po psech a kočkách na vašem koberci, ložním prádle nebo nábytku » Pomocí 21 silných ultrafialových světelných LED diod detektor rozjasní skvrny moči ve tmě » Odhalte a odstraňte skvrny od moči psů a koček » Používejte spolu s enzymatickým odstraňovačem skvrn a pachu pro psy, který zcela eliminuje všechny stopy moči a zápachu » Podložky nepropustí vodu, jsou měkké ale zároveň odolné a mají protiskluzovou úpravu » Balení obsahuje 56 tréninkových podložek  

Návod na použití:  Detektor moči Spot Spotter HD UV je navržen jako baterka. Odšroubujte spodní uzávěr a nainstalujte tři baterie AAA. Baterku zapněte a posviťte si na koberec nebo na jiný povrch. Pomůže vám najít zdroj nepříjemných zápachů v domácnosti a usnadní jejich odstranění. Pro nejlepší výsledky by měla být místnost co nejtmavší.  

Zákazníci zakoupili spolu s

Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.