Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Ochranný autopotah sedadel 140x150cm+cest. lahev Kerbl549
Ochranný potah do auta černý 162x132cm777
Ochranný potah předního sedadla 130x70cm477
Potah do auta CAR - PET 165x145619
Cestovní potah kufru auta, 165x126cm3 147

Potahy

Když se přiřítí z lesa a samou radostí skočí rovnou do auta, nebudete mít na společný výlet jen pěkné vzpomínky. Před vámi totiž bude pořádné drhnutí a čištění sedaček. Tomu zabrání potahy pro psy do auta. Ochrání sedačky před znečištěním nebo i zničením, a zároveň jsou pro pejska daleko pohodlnější. Na Profizoo máte potahy v několika velikostech, buď přímo na sedačky, nebo i do kufru. Některé jsou vybaveny i cestovní flaškou, takže se postarají i o pitný režim vašeho nejlepšího přítele.

1 2
Ilustrační obrázek Cestovní potah kufru auta, 165x126cm

Cestovní potah kufru auta, 165x126cm

Speciální ochrana pro auto. Nepromokavý materiál z nylonu. Chrání před špínou, vlhkostí a zvířecími chloupky. Snadná údržba - stačí otřít hadříkem. Lze složit, pokud ho již nepotřebujete. Brání před poškrábáním auta a bariéra před nekontrolovaných skákáním. Obsahuje speciální otevírací otvory pro připojení bezpečnostního pásu pro psa. Flexibilní přizpůsobivý suchý zip. Speciální protiskluzový povrch. Velikost 165x126 cm
3 147(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Kurgo Ochranný potah do kufru a na nárazník Cargo Cape - charcoal

Kurgo Ochranný potah do kufru a na nárazník Cargo Cape - charcoal

Ochranný potah do kufru a na nárazník Kurgo Cargo Cape chrání nejen váš interiér, ale má několik připevňovacích bodů, aby se neposouval a tak poskytuje pohodlné a stabilní místo pro jízdu vašeho pejska. Jedinečný přehoz pokryje váš nárazník a chrání jej tak před poškrábáním i zabraňuje zašpinění vašeho oblečení. Ať už cestujete s vaším pejskem nebo přepravujete nějaké špinavé věci, tento potah do kufru udrží vaše vozidlo čisté.
1 907(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku.

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.