Nejprodávanější zboží v této kategorii:
Dogtrace Baterie lithiová CR2 3V69
Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small1 299
Dogtrace Elektronický výcvikový obojek d‑control easy2 599
Dogtrace Kontaktní body ‑ elektrody 21 mm99
Dogtrace Elektronický výcvikový obojek d‑control 4002 899
Nalezené podkategorie:
DOG trace (64)

Elektrické obojky a vodítka pro psy

Zavětří a peláší. Šanci dostihnout vašeho čtyřnohého sprintera by nejspíš neměl ani Usain Bolt. Elektrické obojky a vodítka pro psy tak v tu chvíli zmůžou daleko víc než vy. Ať už pomocí zvukového signálu, vibrace, nebo impulsu dají pejskovi jasně na vědomí, že provádí něco, co by neměl. Obojek se dá ovládat na dálku, což využijete především, když se pejsek rozhodne chytit zajíce, nebo se horlivě pustí za jiným kamarádem. Výcvikový elektrický obojek vám ovšem pomůže i při nácviku chůze u nohy, základních povelů, nebo odnaučení neustálého štěkání. Stane se tak vaší druhou, prodlouženou rukou

1 2 3 4 5 6
Ilustrační obrázek DOG trace obojek proti štěkání d-mute light

DOG trace obojek proti štěkání d-mute light

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro střední a velká plemena psů (něměcký ovčák, retrívr, ridgeback, setr, apod. ) Díky větší krabičce a korekčním impulsům, které jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím, je vhodný pro střední až velká plemena psů. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu.
1 499(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Dogtrace Elektronický neviditelný plot d‑fence 101

Dogtrace Elektronický neviditelný plot d‑fence 101

Pomocí kompletu neviditelného plotu d-fence 101 vytvoříte instalaci až do délky 1200 m. Balení obsahuje 100 m drátu o průřezu 0,75 mm2, s možností dokoupení anténního drátu. Elektronický neviditelný plot d-fence je moderní vysoce efektivní systém umožňující jednoduše a rychle vymezit hranice prostoru, ve kterém se může pes svobodně pohybovat. Tento systém nabízí ideální řešení v případech, kdy váš pes nerespektuje stávající plot a neustále utíká z vašeho pozemku, nebo pokud potřebujete ohraničit oblasti uvnitř vašeho pozemku a nechcete, aby do nich měl váš pes přístup, například dětské pískoviště, zahradní bazén, okrasné záhony atd. Celé zařízení lze také velice snadno nainstalovat i v místech, kde klasický plot není možné použít. Délka instalace - doporučený průřez drátu: do 400 m - 0,75 mm2 400 m - 600 m - 1,0 mm2 600 m - 900 m - 1,5 mm2 900 m - 1200 m - 2,5 mm2 Správnou funkci instalace garantujeme pouze při nákupu vhodného průřezu drátu (v závislosti na velikosti pozemku) u nás nebo u našich prodejců.
3 899(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small

Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro malá až střední plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod. ) Díky velmi malé krabičce a opravdu nízkým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím, je vhodný pro malá až střední plemena psů. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu.
1 299(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small light

Dogtrace Elektronický obojek proti štěkání d‑mute small light

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pouze pro malá plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, apod. ) Díky velmi malé krabičce a opravdu malým korekčním impulsům, které jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím, je vhodný pouze pro malá plemena psů. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu.
1 199(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Ilustrační obrázek Dogtrace Elektronický výcvikový obojek d‑control easy mini

Dogtrace Elektronický výcvikový obojek d‑control easy mini

Elektronický výcvikový obojek d-control easy mini je díky slabším impulsům, malým rozměrům a nízké váze přijímače vhodný i pro malá plemena psů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi stimulačních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m. Intenzita stimulačních impulsů u modelů mini je v porovnání s obojky d-control slabší, ale dostačující i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací. Nedoporučuje se pro řešení krizových situací u odolných plemen. (Není kompatibilní s modely základní řady d-control. )
2 699(včetně DPH)
Koupit
ČPzdarma
Přihlášení

Nevíte heslo? Nechte si jej zaslat.